Close window

Užklausos formaiPhone telefonų atrišimasSamsung telefonų atrišimasNokia telefonų atrišimasSONY telefonų atrišimasLG telefonų atrišimasHTC telefonų atrišimasHuawei telefonų atrišimasAlcatel telefonų atrišimasMotorola telefonų atrišimasBlackberry telefonų atrišimas

Taisyklės

Atrisk.lt yra tarpininkaujanti kompanija atliekanti atrišimo paslaugas visoje Europoje. Visų prekių ženklų ir logotipų teisės yra saugomos jų gamintojo. Mes neesame suinteresuoti reklamuoti minėtus prekės ženklus ar gamintojus. Atrisk.lt turi teisę bet kada pakeisti sutarties sąlygas, jos įsigalioja kai informacija perkeliama į mūsų puslapį, jūsų atsakomybė yra perskaityti taisykles bei naujienas prieš užsakant paslaugas.

 

Atrišimo politika, pinigų grąžinimas, atšaukimas

 • Nurodytas atrišimo laikas yra apytikslis ir gali keistis priklausomai nuo serverio apkrovos ar kitų nenumatytų aplinkybių.
 • Po užsakymo išsiuntimo jo atšaukti nebegalima ir pinigai negrąžinami.
 • Jeigu jūsų telefonas nepriima kodo ar neatsiblokuoja jūs turite atsiųsti mums nepertraukiamai filmuotą video įrodymą, kaip įvedamas kodas, prieš tai surinkus klaviatūroje kodą *#06# parodantį  imei numerį, tik tokiu atvėju mes galėsime jums grąžinti pinigus.

Pirkėjo atsakomybė

 • Atrisk.lt garantuoja 100% pilną telefono aparato atrišimą visam laikui, pirkėjas pats atsakingas, kad jo telefonas gali priimti bei dirbti su skirtingomis SIM kortelėmis (neturi defektų ar ryšio sutrikimų).
 • Kai kurie atrišami prietaisai reikalauja negamyklinės SIM kortelės (bet   kokio kito aperatoriaus SIM kortelė)
 • Jeigu atsiųstas jūsų imei numeris yra neteisingas arba jūsų telefonas jau buvo atrištas prieš užsakant paslaugas, atrisk.lt turi teisę negrąžinti sumokėtų pinigų, jūsų atsakomybė pasitikrinti ar telefonas reikalauja atrišimo ir/ ar imei numeris yra teisingas.
 • Kai kurie  telefonų modeliai turi tam tikrą bandymų skaičių suvedant kodą. Jūs turite įsitikinti, kad telefonas nėra užblokuotas ir kodas nebuvo vedamas klaidingai (bandymų skaičius negali būti 0). Jeigu likę 0 bandymų neužsakinėkite paslaugos, kadangi negalėsime grąžinti jums pinigų.
 • Jeigu jūsų telefono aparato programinė įranga buvo negamykliškai modifikuota, gali tekti atkurti ją į gamyklinę padėtį, tam, kad suvesti atrakinimo kodą.
 • Jūsų telefonas negali būti blokuotas, ieškomas kaip vogtas, pamestas ar nevygdomos kažkurios jūsų operatoriaus sutarties sąlygos, kitu atvėju pinigai nebus grąžinami.
 • Jeigu nežinote prie kokios šalies ir kokio operatoriaus jūsų telefonas pririštas ir/ar jis blokuotas ar nėra ieškomas, galite pasinaudoti mūsų papildoma telefono operatoriaus bei juodojo sąrašo patikrinimo paslauga.

Pinigų grąžinimas

 • Jeigu atrišimo kodas nerandamas musų duomenų bazėje ar dėl kitų priežasčių mes negalime jo sugeneruoti, jums bus gražinta 100 % jūsų sumokėtos sumos.
 • 99% atvėjų mūsų sugeneruoti atrišimo kodai veikia, labai retai pasitaiko, kad jie netinkami, jeigu taip atsitiko jūs privalote nufilmuoti ir atsiųsti mums video įrodymą
 1. Surenkate *#06#, kad aiškiai būtų matomas imei numeris;
 2. Įvedate jums atsiųsta atrišiko kodą (visa tai filmuojate)
 3. Kai kurie telefono modeliai turi specialių reikalavimų.

*Prieš siunčiant video reikia susisiekti su mūsų kompanija.

Pinigai negrąžinami kai:

 1. Kuri nors mums pateikta informacija yra neteisinga ( IMEI numeris, telefono modelis, šalis bei operatorius, jūsų elektroninis paštas)
 2. Telefonas yra užblokuotas, per daug kartų buvo įvestas neteisingai kodas (dažniausiai būna 10 bandymų)
 3. Jūs negalite pateikti video kaip įrodymo (jeigu neturite galimybės nufilmuoti video - neužsakinėkite paslaugos)
 4. Jūs įsigijote atrišimo paslaugą kažkur kitur.
 5. Telefono aparato atrišimas trunka ilgiau nei vidutinis numatytas laikas ( dažniausiai atrišama laiku arba anksčiau numatytos datos)
 6. Jeigu jūs užsakėte musų paslaugą, bet nebenorite atrišinėti telefono.
 7. Jeigu jūsų telefonas jau buvo prieš tai atrištas arba blokuotas per daug kartų suvedant neteisingą kodą (liko 0 bandymų

*Pinigai pasiekia jūsų sąskaitą iki 7 darbo dienų.

Privatumas

Atrisk.lt įsipareigoja saugoti jūsų privatumą, visi duomenys yra naudojami tikrai atliekant atrišimo procedūras. Jūsų asmeninė infomacija bei duomenys yra apsaugoti.

Telefono aparato užblokavimas:

Prieš perkant vieną iš mūsų atrišimo kodų, jūsų teisė pasitikrinti savo telefono aparatą ar nėra blokuotas. Blokuotas reiškia, kad jūsų telefonas negali priimti "veikiančio mūsų atrišimo kodo" , kadangi bandymų skaičius viršytas ir jūs nebegalite įvesti kodo. Priklausomai nuo gamintojo telefonas turi 3-10 bandymų įvesti atrišimo kodą. Jeigu jūsų prietaisas užblokuotas ir nebeturi bandymų pinigaui negrąžinami.

 

 

Atrišk.lt